ایده‌های شما

شما اید‌ه‌هایی دارید که می‌خواهید در قالب یک نرم افزار، پرتال و نوعی از وب سایت پیاده‌سازی کرده و ارائه دهید. این ایده‌ها ساماندهی شده و در یک قالب استاندارد تبدیل به نیازمندی برای تولید وب‌سایت شما می‌شود. نگران نباشید هر ایده‌ای قابل انجام است.

سلایق شما

طراحی گرافیکی وب سایت بسیار بستگی به سلیقه شما دارد. رنگ و چیدمان بخش‌های مختلف سایت با نظر شما انجام می‌پذیرد. یک طرح خوب و زیبا همیشه خوب است.

پیاده‌سازی ما

نیازمندیهای شما را خواهیم شناخت، شکل و ساختار را هم با نظرات شما می‌سازیم، پس تولید را شروع می‌کنیم. با در نظر گرفتن نوع وب سایت زمان پیاده‌سازی مشخص می‌شود.

استقرار

بعد از پیاده‌سازی و آزمون، نصب و راه‌اندازی و آموزش انجام می‌شود. شما به اندازه کافی زمان برای فراگیری و کار با نرم‌افزار دارید، مطمئن باشید با کمک یکدیگر همه چیز امکان‌پذیر است.

پشتیبانی

بعد از استقرار، پشتیبانی خانه وب با شما است، مشکلات شما را برطرف کرده و به سئوالات شما پاسخ خواهد داد. برای اینکار ما از نرم افزارهای پیشرفته‌ استفاده می‌کنیم، تمام درخواستها و سئوالات شما را بررسی کرده و پاسخ می‌گوییم.

توسعه

ایده‌های شما نامحدود است، همیشه به فکر توسعه باشید. برگ برنده شما نسبت به رقیبانتان ایده‌های جدید شماست. سایت خود را با روش‌های درست به دیگران معرفی کنید. شبکه‌های اجتماعی محل مناسبی برای معرفی است.