Firenet-Logo-Br.png           فایرنت نسخه بومی شده کنتیکو است. فایرنت یک زیر‌ساخت نرم‌افزاری جامع و کاملا تحت وب می باشد که به طراحان و توسعه دهندگان ما اجازه می‎دهد راهکارهای متناسب با اهداف استراتژیک مشتریانمان را بطور کامل ارائه دهیم. مقیاس‌پذیری فوق‌العاده فایرنت این امکان را می‎دهد تا در تولید و توسعه انواع پرتا‌لهای سازمانی و داخلی، وب‌سایت‌های تجارت الکترونیکی، وب‌سایتهای شرکتی و یا راهکاری بازاریابی آنلاین مانند باشگاه مشتریان و یا CRM همواره با راه‎حل‎های توسعه‌یافته و پیشرفته در کنار مشتریانمان باشیم.
     

مزایای اصلی فایرنت


1.1    پاسخ تمام نیازها در یک راه کار
فایرنت یک زیر ساخت وبی است که در آن ابزارهای قدرتمند مدیریت محتوا، تجارت الکترونیکی، بازاریابی آنلاین، شبکه اجتماعی به صورت پیش فرض وجود دارد و مشکلات یکپارچگی سیستم های متعدد را ندارد.
1.2.    تمامی توانمندی ها در یک نرم افزار
فایرنت نسبت به سایر تکنولوژیهای مشابه بیشتر از 50 درصد توانمندتر و قابلیتهای پیش فرض بیشتری دارد. این باعث می شود در زمان و هزینه صرفه جویی شود. 
1.3.    مجموعه ای ارزشمند از امکانات وسیع با قابلیت سفارشی سازی
فایرنت با مجموعه ای گسترده از ویژگیها و امکانات، و با قابلیت سفارشی سازی باور نکردنی، تکنولوژی مناسب را برای هر ایده و چشم اندازی ارائه می دهد.
1.4.    توسعه پذیری و مقیاس پذیری
با استفاده از API های فایرنت می‌توان سیستم‌ها را توسعه داده و یا با سایر سیستم‌ها یکپارچه کرد‌ و با استفاده از ابزارهای مقیاس‌پذیری پیشرفته نگران نیستیم که نیازهای شما فراتر از توان زیرساخت فایرنت باشد. چرا که این زیرساخت به سادگی مقیاس‎پذیر است.
1.5.    استفاده از فایرنت آسان است
فایرنت برای همه نوع استفاده ابزارهای آسانی طراحی نموده است، برنامه نویسان، طراحان سایت‌ها‌‌‌  و تولیدکنندگان محتوا مانند خبر، مقاله و.. کار با فایرنت برای همه آسان است.
1.6.    پشتیبانی دائمی و ارتقاء همیشگی نرم افزار
فایرنت با پشتیبانی شرکت خانه وب همواره در حال ارائه خدمات پشتیبانی به مشترکین خود می باشد، اشکالات نرم افزاری را برطرف نموده و هرسال نرم افزار به نسخه بالاتر ارتقاء می‌یابد. 
1.7.    امنیت
داشتن یک زیرساخت امن برای پرتال‌ها و وب‌سایتها یکی از اولویت‌های اصلی فایرنت است. استفاده از ماژول مدیریت کاربران و کنترل مجوز دسترسی و همچنین روش‌های استاندارد اعتبارسنجی مبتنی بر کاربر داخلی سیستم یا اعتبار سنجی بواسطه سرویس و همچنین رعایت تمامی استانداردهای امنیتی تمامی نگرانی‌های شما را از جهت هک شد برطرف می‌سازد.
 
 

تمامی ماژول ها