مزایا

ماژول مدیریت اسناد کاملا با سیستم مدیریت محتوا یکپارچه است و شما می​توانید انواع فایلها در فرمتهای .doc .Xls .ppt  .pdf  و غیره را بارگذاری نمایید. مزایای دیگر ماژول مدیریت اسناد شامل: تعریف مجوزهای دسترسی، قابلیت جستجو، نسخه گذاری و تعریف گردش فرآیندکاری است. همچنین می​ توانید فیلدهای سفارشی برای اطلاعات تکمیلی فایل ایجاد کنید.
  • ازآنجا که اسناد ذخیره شده درفایرنت مانند یک صفحه معمولی رفتار می​ کنند، تمامی ویژگی​ های وب مانند نسخه​  گذاری، گردش​کاری و check-in/check-out ها هم برای آنها استفاده می​ شود. یعنی می​ توانید به سادگی تغییرات یک فایل را برای تایید به مرحله بعد ارسال کنید و یا آن را انتشار دهید. همچنین می​ توانید نسخه قبلی یک فایل ذخیره شده را بازگردانید.
  • پشتیبانی از WebDAV: با استفاده از WebDAV ما می​ توانید فایل​ های ذخیره شده در فایرنت را بر روی سیستم خودتان باز کنید، آن را ویرایش کنید و فایل اصلی روی وب سایت را بروزرسانی کنید. همه این ها بدون اینکه لازم باشد فایل را دانلود و یا آپلود نمایید مستقیما برروی سرور اعمال می ​شود.
  • با استفاده از واسط کاربری مدیریت می ​توانید جزئی​ ترین مجوزها را برای هر کاربر یا نقش و براساس عملیات​ های خاص تعریف نمایید.