انتشار یک فرم بر روی یک وب سایت

در فایرنت در محیط WYCIWYG هم بسادگی می ​توانید فرم خود را به صفحه خود اضافه نمایید.

ایمیل های اطلاع رسانی و پاسخگوی خودکار

زمانی که بازدید کننده اطلاعات خود را ثبت می​ کند، ماژول فرم آنلاین یک نسخه از اطلاعات را برای ایمیل تنظیم شده (مثلا مدیر فروش)  ارسال می​ کند. همچنین می​ توانید تنظیم کنید که بعد از هر ثبت اطلاعات توسط بازدیدکننده، به​ طور خودکار یک ایمیل برای او ارسال شود، در ایمیل شما می​توانید فایل های تبلیغاتی خود را نیز ارسال نمایید.

جمع آوری اطلاعات

برای گرفتن هرگونه اطلاعات از کاربر شما باید فرم​ های سفارشی داشته باشید. ایجاد یک فرم​ برای تماس مشتری، سفارشات، ثبت​ رویدادها، فرصت های شغلی، نظرسنجی و یا هرگونه فرم دیگری نیاز به فیلدهایی با مشخصات و محدودیت​ های از پیش تعیین شده دارد مانند ایمیل یا سن فایرنت به ​طور خودکار جدول بانک اطلاعاتی را می ​سازد و اسکریپت های لازم برای جمع​ آوری اطلاعات را تولید می​ کند.
 

خروجی اطلاعات بر روی اکسل

اطلاعات ثبت شده در بانک ​اطلاعاتی ذخیره می ​شوند و می​ توانید با یک کلیک خروجی از آنها بر روی اکسل خروجی بگیرید. یعنی شما می ​توانید در محیطی خارج از فایرنت اطلاعات جمع ​آوری شده را آنالیز کرده، آرشیو نموده و برای دیگران ارسال کرد.

ساختن فرم های آنلاین

فرم آنلاین به شما امکان می​ دهد که بدون دانش فنی فرم ​های سفارشی بسازید و بر روی وب سایت انتشار دهید.

طراحی فرم

هر فرم که ایجاد می​ شود، پیش​ فرض ساختار جدولی دارند ولی شما می​ تواند در محیط طراحی فرم، با استفاده از HTML و CSS فرم خود را کاملا طراحی کنید.