انباره محتوا برای فایل ها

شما می​ توانید فایل های بارگذاری شده در انباره محتوا را مدیریت کنید و از امکانات، گردش کاری، نسخه گذاری، مجوز دسترسی، جستجو، Taxonomyو SEO استفاده نمایید. بسته به نیاز خودتان می​ توانید تنظیم کنید که فایل ها بر روی هارد دیسک یا بر روی بانک اطلاعاتی و یا هر دو ذخیره شود.

پیوست های صفحه

هنگامی​که یک فایل را در داخل یک متن وارد می ​کنید و یا با استفاده از فیلد مشخصی فایل را بارگذاری می ​کنید، زندگی فایل با چرخه حیات صفحه گره می​خورد. این بدین معنی است که فایل از تمامی ویژگی​ های صفحه مانند گردش​کاری، مجوزها، نسخه ​گذاری و غیره برخوردار می ​شود. این مدیریت فایل هایی را که بخشی از صفحه هستند را خیلی ساده می​ کند.

نمایش گالری

فایرنت برای نمایش گالری روش های گوناگونی ارائه می ​دهد. شما می​ توانید از Lightbox gallery و یا Image rotator و بسیاری از وب​ پارت های آماده​ ایی که درفایرنت هستند استفاده نمایید. همچنین می​ توانید با استفاده از jQuery هر نوع افکتی را پیاده سازی کنید. برای نمایش ویدیوها از هر نوع Player را می توانید بکار بگیرید.

نمایش ویدئو

براحتی می​ توانید ویدیو​های خود را بارگذاری کنید. شما حتی می​ توانید درون یک فایل متنی هم ویدیو خود را داشته باشید.

Media Library

اگر شما نیاز یه ایجاد گالری تصاویر با تعداد تصاویر زیاد، و یا گالری ویدیو با تعداد بالای ویدیو دارید، می​ توانید آنها را در کتابخانه مدیا (Media Library) ذخیره نمایید. این فایل ها برروی هارددیسک ذخیره خواهند شد و البته متا دیتاهایی که به آن افزوده می​ شوند در بانک اطلاعاتی ذخیره می ​شوند.